Naše portfolio firem se vzájemně doplňuje. Společně jsme silnější.

ACTINET INFORMAČNÍ SYSTÉMY Bezpečnost, cloud, infrastruktura

Jedna z nejlepších a nejuznávanějších českých společností v oblasti IT bezpečnosti. Primární zaměření je na ochranu perimetru tj. zabezpečení kritických systému, procesů a infrastruktury u zákazníka. Z důvodu vysoké citlivosti poskytovaných služeb je kladen důraz na individuální přístup k zákazníkům, poskytování řešení na míru a přirozený rozvoj infrastruktury klientů.

vstup2021
podíl100%
actinet.cz
BIM CONSULTING (BIMCON) BIM, konzultace

Poskytovatel technické a konzultační podpory v oblasti BIM (building information management) významným investorům pozemních a dopravních staveb. Mezi služby patří 3D a informační modelování, vývoj a programování doplňků a rozšíření projekčních nástrojů, ale i webové a databázové aplikace pro zpracování dat o stavbách.

vstup2018
podíl100%
bimcon.cz
Bizztreat Data, BI

BizzTreat je tým 40 datových analytiků, kteří nadšeně propojují data s byznysem a zefektivňuje fungování společností. Specializuje se na end-to-end řešení v rámci datové analýzy a Business Intelligence (BI), od návrhu strategie a celkového konceptu správy dat, až po samotnou interpretaci informací a znalostí. Mezi jejich služby patří exploratorní analýzy, optimalizace procesů, datové integrace, zajištění kvality dat, výběr vhodných technologií a vlastních nástrojů či pokročilé úlohy strojového učení a využití AI.

vstup2022
podíl80% skrze LinkSoft Technologies
bizztreat.com
CadConsulting BIM, Autodesk, vývoj

Leader v digitalizaci stavebnictví a nasazování technologie BIM. Pomáhá investorům veřejného i soukromého sektoru se správným zadáním BIM projektu a implementuje BIM platformu společnosti Autodesk u dodavatelů projektové dokumentace či dodavatelů staveb. Dohlíží na tvorbu digitálního dvojčete stavby, který je podkladem pro její následnou správu. Vše za podpory vlastního softwarového vývoje.

vstup2019
podíl65%
cadconsulting.cz
Consulting and IT Technology Services s.r.o. (CITAS) HR, IT Outsourcing

CITAS doporučuje IT odborníky přesně dle potřeb zákazníka tj. outsourcing HR služeb, bodyshop nebo vhodný kandidát pro interní pozici pro rozšíření kapacit zákazníka. Největší podíl klientů tvoří enterprise zákaznici s dodávkou celých týmu.

vstup2019
podíl75%
citas.cz
GMTech Aplikace, vývoj, stavby

Společnost s týmem vývojářů, gisáků a odborníků na katastr nemovitostí, kteří vyvíjí aplikace pro využití v oblasti dopravních a infrastrukturních staveb. Poskytuje aplikace pro podporu majetkoprávních činností. Specializace na poskytování služeb v oblasti DTM (digitální technické mapy) a vypořádání staré zátěže.

vstup2018
podíl40%
gmtech.cz
IMPROMAT-COMPUTER ICT, security, infrastruktura

Spolehlivý a silný partner v oblasti ICT služeb a kybernetické bezpečnosti s více než 30ti letou zkušeností na trhu. Interní týmy tvoří kompetentní odborníci, se zaměřením na poskytování optimálních řešení od návrhu, až po podporu moderních datových center a aplikační infrastruktury. Specializace na helpdesk a podporu koncových uživatelů. Jejich zákazníci pocházejí z různých odvětví, včetně telekomunikací, utility, finančního sektoru, průmyslu a státní správy.

vstup2023
podíl100%
impromat.cz
ITCON IT, digitální transformace, kybernetická bezpečnost, BI

Poskytovatel profesionální konzultační služby v oblasti moderních trendů řízení IT služeb. Spolehlivý partner, který uživatele provede celým procesem digitální transformace a pomůže optimálně využít moderní technologie. Zajistí a postará se o kontinuitu celého podnikání i kybernetickou bezpečnost.

vstup2022
podíl51%
itcon.cz
LINKSOFT TECHNOLOGIES Vývoj, outsourcing

Etablovaný specialista na dodávky komplexních softwarových řešení vyvinutých na zakázku přímo pro potřeby klientů. Společnost dále poskytuje vývojářské kapacity do projektů, kdy poskytne klientům část nebo celý tým přesně pro dané potřeby. Linksoft tvoří profesionální tým s více než 170 odborníků, který má bohaté zkušenosti napříč trhem a segmenty.

vstup2018
podíl97%
linksoft.eu
Majetkoprávní agentura Majetkoprávní vztahy, stavba

Specialista na komplexní zajištění majetkoprávních služeb, včetně řešení problematických majetkoprávních vztahů.

vstup2020
podíl51% skrze GMTECH
mp-agentura.cz
Networked Telekomunikace, energetika, projekty

Česká společnost zajišťující služby v oblasti telekomunikace, GSM-R, energetiky, elektroinstalací a projektového řízení. Výhradní prodejce kabelovodů od firmy Pipelife. Od projekce, inženýrských služeb, až po realizace. Díky vývoji se společnost Networked neustále snaží přinášet inovativní řešení, která podporují digitální transformaci firem a organizací.

vstup2022
podíl86%
networked.cz
ORBIT Cloud, compliance, konsolidace IT

Leader v oblasti cloudových služeb, přechodu do cloudu (virtualizace koncových bodů) a migrace datových center vč. poskytování služeb cloudové bezpečnosti a cloud compliance. Svým klientům nabízí služby od úvodního poradenství a definování strategie přes návrh řešení a realizaci projektu, až po kontinuální správu IT systémů a podporu. V roce 2022 ORBIT otevřel svou dceřinou společnost ve Vídni (ORBIT Cloud Solutions).

vstup2019
podíl100%
orbit.cz
ORBIT Cloud Solutions AT Cloud, virtualizace, konsolidace IT

Specialisté na migraci do cloudu a zlepšování obchodních procesů prostřednictvím digitální transformace pro klienty z oblasti FINTECH.

vstup2022
podíl80% skrze Orbit
orbitcloudsolutions.at
Profiq Vývoj, DevOps, startups

Poskytovatel špičkové služby softwarového vývoje inovativním technologickým společnostem z nejvýznamnějších technologických světových center, jako např. Silicon Valley, New York, Colorado nebo Utah. Ve společnosti je více než 50 technologických vývojářských nadšenců s zájmem o inovace vč. přenášení AI do reálného života. Profiq je úzce propojen s VŠB – Technickou univerzitou v Ostravě, díky které ve společnosti pracují nejšikovnější lidi z oboru.

vstup2021
podíl75% skrze LinkSoft
profiq.com
Sophia Solutions BI, data, CPM

Sophia je stabilní českou společností s 50 konzultanty a analytiky. Poskytuje expertní služby v oblastech Business Intelligence datových skladů, pokročilé datové analytiky a Corporate performance managementu (vč. plánování a rozpočtování) zejména pro enterprise klienty. Specializuje se na datovou migraci v případě přechodu klienta na nový systém a tvorbu konsolidovaného datového skladu tak, aby je mohl zákazník efektivně propojit a využít.

vstup2023
podíl25% skrze Linksoft
sophias.cz
Xconsulting Bezpečnost, cloud, infrastruktura

Společnost se specializuje na komplexní řešení v oblasti IT infrastruktury, zejména v IT bezpečnosti, virtualizaci a síťové infrastruktuře. Mezi její služby patří navrhování, dodávka technologií a provoz datových center včetně bezpečnosti - zabezpečení infrastruktury, ochrana dat a monitoring bezpečnosti. Projekty realizuje pro nejvýznamnější klienty v soukromém, ale i veřejném sektoru.

vstup2023
podíl70%
xconsulting.cz