Náš ekosystém je funkčním společenstvím.

Jsme silná skupina IT firem, které se navzájem podporují.

3
mld., roční obrat skupiny
17
firem v našem portfoliu
850+
počet zaměstnanců v portfoliu

Náš byznys je přímočarý. Kupujeme zdravé úspěšné středoevropské IT firmy, u nichž jsme přesvědčeni, že s námi mohou být úspěšnější a silnější než doposud.

Náš ekosystém propojuje IT firmy do kompaktního sehraného celku, ve kterém se pěstuje slušnost, důvěra a vzájemný respekt, přes které vede jediná cesta k úspěšnému byznysu. Ten má již několika miliardovou velikost a s každou další akvizicí roste na síle.

Jsme ti, co mají čich na firmy, které mají to nejlepší ještě před sebou. Které svůj potenciál ještě nerozvinuly.

Mnohokrát jsme prokázali, že právě v těchto firmách umíme něco zapnout, přepnout, nově nasměrovat nebo jim dát nový impulz. Jsme ti, co mají pro firmy ten správný CIT.

 • 2024+

  Strategie budování skupiny bez časového tlaku a záměru ji neprodat se ukazuje jako vhodně zvolená. Flexibilita jednotlivých společností a současně síla celé skupiny je to, co dělá SUDOP CIT tak jedinečným. Dále nás tak motivuje při společném rozvíjení tohoto unikátního ekosystému.

 • 2021-2023

  Na trhu dochází ke konsolidaci mezi vícero subjekty, avšak organický růst společností SCIT a akviziční „bonanza“ nás dostává mezi 3 největší IT skupiny v ČR. Dále významně posilujeme personálně. Na pozici partnera za segment infrastruktury a bezpečnosti nastupuje Jirka Račman.

 • 2020

  Jirka Živnůstka pokračuje sám z pozice CEO v budování SCIT. Navzdory tragické události v roce 2019 a situaci s Covidem dostává plnou důvěru od akcionářů SUDOP. Tvoříme strategii s akcentem na IT bezpečnost a infrastrukturu. Do týmu přichází Michal Šťastný, odpovědný za akvizice.

 • 2019

  Pokračujeme v akvizicích (ORBIT), zakládání vlastních společností (CITAS) a joint-ventures (GMtech) a poprvé otevřeně prezentujeme ambici vybudovat jednu z nejvýznamnějších IT skupin v CEE se schopností ucházet se a dodávat významné zakázky pro privátní a státní sektor.

 • 2018

  Do společného dobrodružství od základu vybudovat IT skupinu se dávají dva kamarádi, bývalí IT manažeři Honza Kout a Jirka Živnůstka. V lednu zakládáme skupinu SUDOP CIT, dokončujeme první akvizici (LinkSoft) a následně zakládáme první vlastní společnost (BIM Consulting).

 • 2017

  V rámci původně čistě projektové a inženýringové skupiny přichází SUDOP k rozhodnutí diverzifikovat své podnikatelské aktivity do IT segmentu. Ten má fungovat od začátku samostatně s potenciálem pomáhat celé skupině - být lídrem „digitalizace“.